Dorost vyloupil Ivančice

ball-1930198 1920HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí 31:34 (15:13)

2. liga mladší dorostenci JM – 22. kolo

Dorost v posledním kole zajížděl na půdu šestých Ivančic s nelehkým úkolem. Případná prohra totiž pro nás mohla znamenat pád ze 4. na 6. místo v konečné tabulce.
Navíc jsme k zápasu odjeli v hubené sestavě, jen se 2 hráči na střídání. Úvod se nám ale nadmíru vydařil, kdy jsme si hned dokázali vybudovat nadějný náskok (1:4, 4:7). Poté ale přišly komplikace. Ve 14. minutě viděl za faul červenou kartu Jakub Mach a o několik minut později se nám zranil rozehrávač Kuřátko. Zbytek zápasu jsme tak museli odehrát bez střídání, což v takhle důležitém zápase nebylo snadné. Domácí ucítili svoji šanci a do konce poločasu překlopili skóre na svoji stranu.
Kluci se však semknuli a bojovali ze všech sil.

V úvodu druhé půle jsme si zlepšenou hrou převzali vedení v zápase (18:20). V bráně se opět dařilo brankáři Krčálovi, který likvidoval šance domácích. V útoku se naopak z pivota nemýlil Strýček a skvělý výkon na křídle předváděl také Kocourek. Bojovnou hrou jsme drželi vyrovnaný stav až do závěrečných minut (56. min 29:30).
Ty již ale patřily našemu družstvu, které si za svoji bojovnost výhru určitě zasloužilo.

Sezonu tak tým mladšího dorostu zakončil na krásné 4. pozici, což je vzhledem ke složení družstva dobré umístění. Vždyť většinu kádru tvoří teprve starší žáci, kteří jsou tak velkým příslibem do budoucích let.

7m hody: 5/5: 2/3, vyloučení 4:2, navíc hosté ČK, diváků 55
Sled branek: 1:4, 4:7, 8:11, 14:12, 15:16, 19:21, 23:22, 27:25, 27:29, 29:30, 31:34

Sestava a branky: Tomáš Krčál - Jakub Strýček (11), Vojtěch Svoboda (9), Radim Kocourek (7), Martin Chalupa (3), Alex Kuřátko (1), Jakub Russ (1/1), Jakub Mach (1), Tomáš Rosa (1), trenér: Ladislav Šidlo, vedoucí družstva: Pavel Svoboda