Světlá již zítra otevře dveře zájemcům o studium

dod svetlaVelkomeziříčská Hotelová škola Světlá a SOŠ řemesel pořádají již zítra, tj. 7. prosince, pro širokou veřejnost a zejména pro zájemce o studium den otevřených dveří. Již tradičně bude spojen s adventní a vánoční tematikou.

Návštěvníci se budou moci informovat o možnostech studia na škole a zájemci o studium si mohou vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto. Pro všechny bude přichystána prezentace zahraničních praxí, ukázka barmanského umění, vyřezávání ovoce a zeleniny, modelování, zdobení. Také prezentace speciálního inventáře a slavnostního stolování. Proběhne prezentace a vyhodnocení stáže studenntů v zahraničí – Erasmus+. Pro žáky základních škol budou připraveny interaktivní činnosti a soutěž. Pro všechny příznivce školy soutěž "Tvoříme betlémy". Nebude chybět občerstvení a ochutnávka ze školní kavárny. Samozřejmostí budou prohlídky odborných učeben, pracoviště odborného výcviku a domova mládeže.

Prezentovat se budoucím studentům budou obory jak s maturitou – Hotelnictví, Obchodní akademie a Podnikání (nadstavbové studium denní a dálkové), tak i tříleté obory s výučním listem – Kuchař – číšník (i zkrácené jednoleté studium), Elektrikář, Mechanik opravář motorových vozidel, Opravář zemědělských strojů, Elektromechanik pro zařízení a přístroje – Výtahář, Zemědělec – farmář, Stravovací a ubytovací služby.

-jik-

dod

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.