Vrtulníková základna pořádá den otevřených dveří, dopravit se lze i přímým vlakem

military-3140174 1920Po dvou letech, sobotu 26. května, otevře své brány 22. základna vrtulníkového letectva Biskajská v Sedleci u Náměště nad Oslavou. Na tento den je pro všechny příznivce vojenské techniky přichystán den otevřených dveří.

Během něj se divákům představí letecká a pozemní technika AČR na zemi i ve vzduchu. Program bude doplněn ukázkami historických strojů skupiny Knights of the Sky. Pro děti jsou připraveny soutěže i zábavné atrakce.

Vstupné bude zdarma, parkování  zajištěno v areálu letiště. Chaosu a zácpám na silnicích se návštěvníci mohou vyhnout využitím přímého vlakového spojení, které bude vypraveno ze zastávky Brno hlavní nádraží, přes Rosice, Rapotice a Náměšť. Na akci obvykle zamíří kolem dvaceti tisíc lidí, předpokládá se, že vlak by mohlo využít na 1 500 z nich.

Program a další informace bude postupně uveřejněn na webových stránkách a na Facebook 22.zvrl.

-jp, red-

pozvánka DOD-AČR_copy

pozvánka DOD_letiště-vlak_copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.