Sociální služby zvou seniory na zájezd do Litomyšli

LitomyšlSociální služby města Velké Meziříčí pořádají ve středu 29. května zájezd pro seniory do Litomyšli. Na programu je naplánována prohlídka zámku, jeho reprezentačních prostor a divadla, prohlídka piaristického chrámu Nalezení sv. Kříže, klášterních zahrad, historického centra, oběd v restauraci Karlov ve Smetanově domě. 

Odjíždět se bude v 7.30 hodin od DPS Zdenky Vorlové, v 7.40 hodin od DOMUSU. Předpokládaný návrat v 19 hodin. Cena zájezdu 350 Kč zahrnuje vstupy a příspěvek na dopravu, oběd si bude hradit každý účastník sám. Vstupenky budou v prodeji již od 22. března v DPS Zdenky Vorlové (pondělí–čtvrtek 9-14 hod) a v DPS Komenského 6 (pouze v pátek 9-14 hod, jen do konce dubna), rezervovat si je zájemci mohou na telefonním čísle 773 752 394.
Prosíme zájemce, aby se hlásili závazně i s telefonním kontaktem a místem nástupu. Platí se předem při přihlášení.

Dana Pospíšilová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.