Nejoblíbenější rozhlednou ČR je ta naše na Fajtově kopci

fajtuv kopec_copy_copyNejoblíbenější rozhlednou České republiky je rozhledna na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Rozhodlo o tom hlasování veřejnosti.

Rozhledna na Fajtově kopci se zúčastnila veřejné ankety O nejoblíbenější rozhlednu ČR, kterou pořádá Klub přátel rozhleden ve spolupráci s časopisem Turista. Během loňského roku nejprve probíhala krajská kola, z nichž se do finále probojovalo 14 rozhleden. Mezi nimi i ta na Fajtově kopci, která nakonec v celorepublikovém hlasování zvítězila s 251 hlasy. Na druhém místě je Hýlačka u Tábora s 210 hlasy a třetí Schillerova rozhledna – Kryry s 66 hlasy.

Rozhledna na Fajtově kopci tak má již svůj druhý titul. Stala se totiž i Rozhlednou roku 2015, což je anketa o rozhlednu postavenou v tom konkrétním roce.

-mars-

tab rozhledna

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.