Zubní ordinace na Sokolovské je po rekonstrukci opět v provozu

IMG 3439Zubní ordinace doktorky Ireny Musilové prošla rekonstrukcí a od dnešního dne je v provozu na své stávající adrese v Základní škole Sokolovská.

V předchozích zhruba čtyřech měsících prošly prostory ordinace a sousedícího zázemí pro uklízečky v budově školy kompletní rekonstrukcí, během níž byla ordinace přestěhovaná v náhradních prostorách na Záviškově ulici.

Budova školy patří městu, které rekonstrukci hradilo ze svého rozpočtu. Přestavba ordinace i zázemí stála bezmála jeden milion korun bez DPH. „Městu za opravu i vstřícnost velice děkuji. Staré prostory už byly ve velmi špatném stavu,“ říká MUDr. Irena Musilová. Díky tomu nyní na pacienty čeká příjemné prostředí ordinace, nová čekárna či místnost s rentgenem.

-mars-

Fotky níže zachycují stav zubní ordinace před rekonstrukcí a po havárii vody ve škole.

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.