Silnice z Rudy na Křeptov projde opravou

VýstřižekSilnice z Rudy na Křeptov projde v době od 18. července do 31. srpna 2018 opravou. Průjezdná bude vždy jedním jízdním pruhem, provoz bude řízen semafory.

Kvůli opravě bude postupně z obou směrů od Tasova a Osové Bítýšky zcela uzavřena silnice II/390 v místě křižovatky na Křeptově. Nejprve v termínu od 18. července do 8. srpna dvacetimetrový úsek na Tasov, od křižovatky po dálniční sjezd/nájezd Lhotka. Objížďka bude vedena po silnicích II/602 a II/392 přes Rudu, Jabloňov, Velké Meziříčí, Dolní Heřmanice, Tasov.

A poté bude zcela uzavřen dvacetimetrový úsek od křižovatky na druhou stranu, tedy na Osovou Bítýšku, a to v době od 9. srpna do 31. srpna 2018. Tady bude objížďka po silnicích II/602, II/360 a I/37 přes Rudu, Jabloňov, Velké Meziříčí, Martinice, Křižanov, Ořechov, Osovou Bítýšku.

Po celou dobu uzavírek bude zajištěn průjezd autobusů veřejné linkové dopravy dle platných jízdních řádů.

-red-

DZ uzavírky_390_602_Křeptov_Stránka_1

 

 

Objížďky

DZ uzavírky_390_602_Křeptov_objizdky_Stránka_1

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.