Sportovci dostanou od města o milion korun víc

banknotes-82948 1280Velkomeziříčští sportovci dostanou v příštím roce od města o jeden milion korun víc než letos. Ten je určen na odměny trenérům mládeže.

Zastupitelé včera schválili grantový program podpory sportu pro rok 2019. V něm je celkem 6.600.000 korun. Čtyři miliony devět set tisíc korun půjde na podporu mládežnického sportu, sedm set tisíc korun na podporu sportu dospělých a k tomu nově jeden milion korun na odměny trenérů mládeže.

Sportovní oddíly a kluby, aktivně působící na území města a místních částí, mohou podávat žádosti o finanční podporu své činnosti od 15. do 31. října 2018. Žádosti budou vyhodnoceny v půli listopadu a příspěvky jednotlivým žadatelům schválí zastupitelé na svém prosincovém jednání.

Martina Strnadová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.