Ke stému výročí Velkomeziříčsko připravuje pro čtenáře dárek

uvodni foto_clanekVelkomeziříčsko v březnu oslaví sto let své existence. I přes změny ve vydávání, o nichž rozhodla rada města, toto významné výročí stihneme společně oslavit.

Naši milí čtenáři,
určitě jste si všimli, že měsíčník Velkomeziříčsko, který vám právě dorazil do schránek, má trošku jinou hlavičku, než jste zvyklí. Jde o jednu z mnoha podob hlavičky Velkomeziříčska, kterou časopis za 100 let své existence měl. Zvolili jsme tedy jednu z nejstarších, a to pro celý ročník 2019, abychom i takto připomněli významné jubileum, které letos Velkomeziříčsko slaví.
Zároveň jsme pro vás vybrali zajímavé nadčasové texty z nejstarších čísel (najdete je na stranách 16 a 17). 
Takové články v archivu hledáme i pro únorové vydání a pro březnové číslo pak pro vás chystáme velké (a užitečné) překvapení. Velkomeziříčsko v březnu roku 1919 vyšlo poprvé!

Vaše redakce

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.