Řidič VW Passat naboural Dacii Duster, škoda je 150 tisíc korun

crash-1308575 640V pátek 29. června jel osmatřicetiletý řidič vozidla VW Passat po páté hodině večer ve Velké Bíteši po silnici ve směru na obec Osová Bitýška. Po vyjetí z prudké zatáčky přejel na přímém úseku komunikace s automobilem do levé poloviny vozovky.

Zde narazil do protijedoucího vozidla Dacia Duster. Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Policisté provedli u řidičů dechové zkoušky, při kterých u obou požití alkoholu vyloučili. Na vozidlech vznikla celková škoda přibližně 150 tisíc korun. Policisté místo dopravní nehody ohledali a zadokumentovali. Řidič passatu je podezřelý ze spáchání přestupku na úseku dopravy, který policisté šetří.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.