Zloděj ukral naftu, drenáž a elektrorozvaděč za 30 tisíc korun

site copyPolicisté z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí pátrají po dosud neznámém pachateli, který odcizil naftu z pracovních strojů. K případu došlo v době od soboty 4. září do pondělí 10. září v obci Sklené nad Oslavou.

Pachatel ze dvou pracovních strojů, zaparkovaných na volném prostranství, odčerpal a odcizil kolem dvou set litrů nafty, přičemž poškodil uzavírání nádrží. Dále odcizil více jak sto padesát metrů drenážního potrubí a elektrorozvaděč. Svým jednáním tak způsobil škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku převyšující hranici třicet tisíc korun. Přivolaní policisté místo činu ohledali a zadokumentovali. Provedli šetření a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu krádeže a přečinu poškození cizí věci. Policisté případ nadále prověřují a po pachateli pátrají. Tomu za takový trestný čin hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.