Řidič nákladáku zbořil v Netíně plot

nehoda01Policisté z dopravního inspektorátu ve Žďáru nad Sázavou vyjížděli v pátek 12. června dopoledne kolem půl deváté vyšetřovat okolnosti dopravní nehody do obce Netín. Osmašedesátiletý řidič jel s nákladním vozidlem Liaz po silnici III/35433 ve směru od obce Olší nad Oslavou a přijížděl ke křižovatce se silnici II/354 v obci Netín. Nerespektoval svislou dopravní značku „dej přednost v jízdě“ a začal vjíždět do křižovatky v době, kdy z pravé strany po hlavní silnici projíždělo nákladní vozidlo DAF. Došlo ke střetu obou vozidel. Po střetu vozidel viník nehody ještě narazil s nákladním vozidlem do bedny s posypovým materiálem a oplocení zahrady domu i silnice. Policisté provedli u obou řidičů dechové zkoušky s negativním výsledkem. Policisté na místě odhadli způsobenou škodu ve výši 160 000 korun.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.