Hasiči kvůli ledovce zasahovali u popadaných stromů i nehod

hasiciNoc z neděle 2. na pondělí 3. prosince byla pro vysočinské hasiče náročnější. Zaznamenali jsme zvýšený počet výjezdů k dopravním nehodám, ale hlavně k odstranění stromů a větví, které pod tíhou námrazy padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu.

Od včerejšího podvečera do dnešního rána odstraňovali hasiči stromy a větve na dvaceti místech v kraji. Nejvíce událostí jsme zaznamenali na Havlíčkobrodsku a Žďársku. 

Na Žďársku likvidovali hasiči stromy například u Velké Bíteše, Radostína nad Oslavou nebo Sázavy.

Na Havlíčkobrodsku odstraňovali hasiči stromy a větve například u Radostína, Slavíkova, Břevnice nebo Dobkova. V pondělí v 04.28 hod vyjely dvě jednotky hasičů k ohlášenému nárazu osobního vozidla do padlého stromu na komunikaci u Horního Studence. Nehoda se obešla bez zranění osob.

Petra Musilová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.