Při vloupání do sklepní kóje způsobil škodu šest tisíc korun

fishing copyVelkomeziříčtí policisté prověřují případ vloupání do sklepní kóje, ke kterému došlo v jednom z domů v Osové Bítýšce.

Dosud neznámý pachatel v době od deváté hodiny večer neděle 2. prosince do třetí hodiny odpoledne následujícího dne násilím vnikl do sklepní kóje, kterou prohledal a odcizil dva vaky s rybářskými pruty, navijáky a dalšími rybářskými potřebami. Škoda, kterou svým jednáním způsobil, byla předběžně vyčíslena na částku kolem šesti tisíc korun. Přivolaní policisté místo činu ohledali, provedli šetření a zajistili stopy. Vše zadokumentovali a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. Za uvedenou trestnou činnost pachateli hrozí až tříletý trest odnětí svobody. Policisté případ prověřují a po pachateli pátrají.

-pčr-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Jednatel JC_90x140

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.