Vandal poškodil zaparkované vozidlo

policejni autoPolicisté z obvodního oddělení Velké Meziříčí pátrají po neznámém pachateli, který v přesně nezjištěné době v období od 15. do 23. února na parkovišti před bytovým domem na ulici Nad Gymnáziem ve Velkém Meziříčí poškodil zaparkované vozidlo Škoda Karoq.

Zatím nezjištěný pachatel nezjištěným předmětem poškrábal skleněnou výplň levých předních dveří, pravých zadních dveří a pátých dveří, čímž způsobil majiteli vozidla hmotnou škodu ve výši nejméně 40 000 korun. Policisté provedli na místě šetření a věc zadokumentovali. Po vandalovi pátrají. Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020
  • Pracovník_SPOD_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.