Muž řídil vozidlo přes uložený zákaz

kontrolaPolicisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí dvaatřicetiletému cizinci, který řídil vozidlo, i když to má zakázáno.

Muž má totiž na základě rozhodnutí městského úřadu vysloven od konce roku 2017 zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel, který mu končí v polovině příštího týdne. Přesto jel cizinec v pátek 15. března s vozidlem Mercedes Sprinter před desátou hodinou dopoledne ve směru od dálnice do Velké Bíteše, kde ho na ulici Kpt. Jaroše zastavili policisté. V další jízdě již řidič nesměl pokračovat a následně mu bylo sděleno podezření ze spáchání trestného činu. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020
  • Pracovník_SPOD_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.