Hutka diváky pobavil, rozezpíval i přiměl k zamyšlení

Kopie - DSC00918Kola, auta a betonové květináče. Právě taková místa k sezení využívali příznivci známého písničkáře Jaroslava Hutky, když už připravené lavičky nestačily. Hutka vystoupil na otevřeném pódiu na náměstí opět po roce v neděli od 19 hodin v rámci Kulturního léta. Diváky bavil neotřelými texty písní i smyslem pro humor.

„Část své edice jsem pojmenoval samopal. Hudbu si totiž sám pálím,“ smál se Hutka, když vyzýval diváky, aby si během přestávky přišli zakoupit něco z jeho tvorby. Kromě hudebních nahrávek nabízel také své fejetony a prózy. „Zajímalo by mě, jak v knihách popisuje svou emigraci do zahraničí. Život emigranta musí být hrozně osamělý. Obdivuji ho, že to zvládnul,“ svěřil se jeden z příchozích, který využil možnosti popovídat si s autorem osobně.

Kateřina Karmazínová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.