Charitativní koncert Muzikanti dětem se bude konat již po třinácté

DSC 9626Velkomeziříčské Náměstí přivítá v sobotu 25. května všechny, kteří přijdou podpořit další ročník koncertu Muzikanti dětem. Jako i v předešlých letech, tak i v tomto roce je připraven bohatý program, který zahájí vystoupení orchestru základní umělecké školy od 14.00 hodin. Dále se představí kapely Jumping Drums, QUEENIE World Tribute Band, Elán Kontra Band, Harmonie & Harmonie Ladies, zpěváci Tomáš Štefka a Jakub Šimon.

Výtěžek z tohoto již třináctého ročníku poputuje na konto denního stacionáře Nesa. „Finanční částku, kterou získáme díky koncertu, použijeme na rozsáhlé úpravy zahrady, kterou naši klienti užívají pro pracovní činnosti, ale také pro odpočinkové aktivity. Nově by zde vznikly vyvýšené záhonky pro uživatele s těžším typem postižení, byl by vytvořen zahradní snoezelen, relaxační a rehabilitační prvky," vysvětlila za stacionář jeho vedoucí Alena Poulová.


Pro zájemce z řad návštěvníků koncertu bude připravena fotografická výstavy zachycující služby Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Na fotografiích Zbyňka Čecha a Pavla Juráčka budou zachyceny všední i nevšední dny a situace, do kterých se klienti zařízení dostávají. Svoje aktivity a služby pro potřebné představí nízkoprahové zařízení Wellmez a centrum pro rodiče s dětmi Kopretina Velké Meziříčí.


Podpořit tento charitativní koncert lze v sobotu 25. května na velkomeziříčském Náměstí hned několika způsoby. Prvním z nich je vložením libovolné hotovosti do kasiček dobrovolníků anebo lze zakoupit drobné propagační předměty s logem koncertu. Také denní stacionář Nesa bude prodávat svoje výrobky.


Pro malé návštěvníky bude připravena horolezecká stěna, skákací hrad a trampolína. Po celou dobu konání akce je zajištěno občerstvení, které nepochybně využijí všichni, kteří přijdou tuto akci podpořit.

Muzikanti dětem
Kdy?
Sobota 25. května, začátek ve 14.00 hodin
Kde?
Náměstí ve Velkém Meziříčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.