Oslavy Dne Země v Borech lákají na bohatý program

Den Země_BoryJiž tento pátek 17. 5. 2019 od 15 hodin proběhnou ve sportovním areálu u fotbalového hřiště v Borech oslavy Dne Země.

Po celé odpoledne zde bude mobilní planetárium s pestrou nabídkou filmů. Děti se mohou těšit na krátkou naučnou stezka nebo prohlídku malé eko-domácnosti.
Součástí zábavného odpoledne budou místní trhy s výrobky od šikovných lidí z naší obce a blízkého okolí. Prohlédnout i zakoupit si můžete například výrobky ze dřeva, výrobky z papíru, dekorace, perníčky, šperky, včelí produkty, eko pytlíky, čaje, oleje, polštářky a další.

V průběhu akce také vyhodnotíme soutěž o vytvoření loga Zdravé obce Bory, do které se zapojily i děti z místní základní školy.
K občerstvení bude připraven domácí guláš, klobásy a točené nápoje.

Lucie Dostálová, starostka obce

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.