Na radnici jsme přivítali nové občánky

 MG_0346Sobotní dopoledne 18. května 2019 se neslo v duchu vítání občánků na velkomeziříčské radnici. V obřadní síni občánky přivítal starosta města pan Josef Komínek.

Na událost byly pozvány všechny nově narozené děti. Rodiče obdrželi finanční dar od města v hodnotě 1500 Kč, květinu a dárek pro novorozence. Program zpestřily děti z Mateřské školy Nad Plovárnou básničkami a písničkami s příhodnou tématikou. Mimo společné focení měli rodiče možnost si své ratolesti vyfotografovat jako tradičně v připravené kolébce. Další vítání občánků proběhne na podzim.

Přivítaní občánci:

Ingrid Blahová, Nela Bradáčová, Elizabeth Fialová, Alžběta Kiečová, Zuzana Marková, Viktorie Smejkalová, Lilien Mezerová, Adriana Němcová, Markéta Oulehlová, Sofie Peloušová, Kateřina Rajmová, Šárka Rösslerová, Eliška Skryjová, Eliška Smítalová, Agáta Vašíčková, Le Thien Anh,

Kristián Adamec, Tadeáš Drápela, Adam Dvořák, Petr Hintenaus, Václav Krejčí, Adam Mráz, Mateo Straka, Tomáš Tomeček, Petr Vondrák, Dominik Helta.

-Zuzana Najtová-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • vedoucí MP
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.