Centrum města zaplnili mladí umělci

tit copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copyPoslední květnový den se městem linula hudba, proběhl totiž celostátní happening základních uměleckých škol ZUŠ OPEN, do kterého se opět zapojili žáci i učitelé ze Základní umělecké školy Velké Meziříčí.

Dny oslav se konají po celé České republice a jejich cílem je sdílení radosti z umění a upozornění na význam uměleckého vzdělávání i práci pedagogů. Své aktivity žáci ZUŠ představili na veřejných prostranstvích, hudební uskupení vystoupila např. v budově radnice u informačního centra, v průchodu do Nového Svitu, uprostřed náměstí u památníku a v Jupiter clubu. Pod lípami na náměstí se prezentoval výtvarný obor. Taneční a literárně – dramatický obor vystoupil v úterý 28. 5. 2019 na ve velkém sále Jupiter clubu.
Iniciátorem 3. ročníku ZUŠ Open byl opět Nadační fond Magdaleny Kožené.

Michaela Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.