Dokonale připravená Akademie 120 představila GVM od historie až po současnost

 MG_2079Ve večerních hodinách obsadili pódium velkého sálu Jupiter clubu studenti a absolventi Gymnázia Velké Meziříčí se svým bohatým programem Akademie 120. V rámci oslav výročí od založení gymnázia měli diváci možnost shlédnout mnoho zajímavých projekcí i představení.

Projekci studenti připravili zábavnou, napínavou, ojedinělou, která vzbudila velký ohlas v hledišti. Moderátoři celého večera a zároveň i účinkující v některých představení Barbora Smutná a Petr Štipák zvládli bravurně spojit jejich proslov s připravenou projekcí. Informace obsahovaly všechny důležité milníky od založený „reálky" až dodnes.

V průběhu večera bylo možné vidět i slyšet mimo klavírní představení i taneční vystoupení, gymnastiku, sbor či kapelu. Zazněly tóny od známých kapel jako například Olympic, Red Hot Chilli Peppers, Chicago, Pompeii, Cyndi Lauper, B. Carlisle a mnoho dalších. Kapela MHD, Best od Voiceband, Acapella BaBeMaFr, Dvougenerační hudební duo a Sbor GVM dokázali rozhoupat nejednoho posluchače.

Klavírní trio překvapilo hrou všech účinkujících na jeden klavír. Ze vzdušné akrobacie bylo publikum v šoku. Celým večerem se nesla příjemná atmosféra.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.