SVATOJÁNSKÁ NOC NA DOLNÍM KNOLLOVĚ MLÝNĚ

Okraslovaci spolekOkrašlovací spolek Dolní mlýn Vás srdečně zve na SVATOJÁNSKOU NOC, která se uskuteční 21. června 2019 od 17 hodin na Dolním Knollově mlýně ve Velké Bíteši.

Tentokrát si zazpíváme s Old Boys Poutníky u táboráku, s entomologem Tomášem Hamříkem budeme pozorovat noční motýly a dozvíme se spoustu zajímavostí ze života motýlů a hmyzu, s Ing. Ivo Hertlem si povíme o sovách, a možná bude i noční procházka za sovami v okolí mlýna. Obdiv si zaslouží koňská hasičská stříkačka SDH Osová Bítýška a hasičský zásah osvěží horké hlavy. Pivo i nealko, něco k snědku a možnost stanování.

Dolní mlýn je posledním ze tří bítešských mlýnů, ležících v malebném údolí potoka Bítýška, který dále pod mlýnem pokračuje jako Bílý potok ke Šmelcovně a do Brna.

P R O G R A M :

Svatojánský oheň s OLD BOYS POUTNÍKY – country
Historická koňská stříkačka, ukázka zásahu hasičů SDH Osová Bítýška
Les v noci s Ivo Hertlem
Svatojánští broučci a noční motýli s Tomášem Hamříkem
Koně
Občerstvení

Vstupné dobrovolné.

Milada Vaňková, Okrašlovací spolek Dolní mlýn, o. p. s.

Svatojanska noc

poutnici

 

 

 

 

 

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.