Na festivalu Miss pláž divákům zahráli také LikeBusters

 kapela LikeBustersTisíce lidí láká každoročně do Hartvíkovic víkendový festival Miss pláž. A ani v tomto roce tomu nebylo jinak. Kromě taneční zábavy a volby dívky, která získá titul té nejkrásnější, očekávají návštěvníci tu pravou festivalovou náplň večera, koncerty svých oblíbených kapel. Letos se jim po boku skupiny Jelen s Kateřinou Marií Tichou, Like-it a Street 69 představili také velkomeziříčsko-jihlavští LikeBusters, výherci soutěže Vysočina hledá talent.

 „Ještě do včerejšího večera jsme zkoušeli nové písničky, se kterými jsme sem přijeli vystupovat,“ svěřil se před koncertem zpěvák kapely LikeBusters, Ondřej Brejška, a dodal: „Jsme strašně rádi, že můžeme zahrát takovému množství diváků. Navíc s tak slavnou kapelou, jako je Jelen.“ Sám přitom přiznal, že se ‚roots music‘, tedy vlastní hudební tvorbě vycházející z kořenů populární hudby, jako je country, folk, bluegrass a blues, kterou dělá Jelen, snaží přiblížit také.

V sobotu večer divákům zahráli osm písniček, z toho šest vlastních. Letošní ročník festivalu Miss pláž přitom zaznamenal nadprůměrnou účast. „Za pátek přijelo přes dva tisíce dvě stě lidí, za celý víkend pak kolem čtyř tisíc,“ přiznali pořadatelé. Pro LikeBusters to tak byl první velký festival, na kterém se mohli veřejnosti představit. Další koncert plánují na 31. července, kdy vystoupí na Slavnostech piva v Martinicích.

Kateřina Karmazínová

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Jednatel JC_90x140

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.