Mladší žáci odehráli 2. kolo Ligy Vysočiny

hazena ml zaci copyVe druhém kole Ligy Vysočiny mladších žáků se naše týmy střetly 4. října 2015 na domácím hřišti s celky Havlíčkova Brodu, Chrudimi a Ledče nad Sázavou.

Hrací doba byla v prvním poločase 8 minut, kde se hraje povinná osobní obrana a druhý poločas 15 minut klasická hra.

Družstvo A prohrálo jen jeden zápas, a to s celkem Havlíčkova Brodu. V tomto utkání naše kluky neuvěřitelně poškodil rozhodčí, pan Holenda. Od první minuty se zaměřil na našeho, do té doby nejlepšího hráče Lukáše Dobejvala a ještě během prvního poločasu ho po minimálně sporných verdiktech 3x vyloučil. To znamenalo pro Lukáše červenou kartu a pro náš tým poločasové manko 2:8. Je potřeba naše kluky pochválit, že zápas nevzdali a ve druhém poločase hráli s jinak výborným soupeřem vyrovnanou partii, kdy střelecký prapor držel hlavně Tomáš Kučera. Nutno podotknout, že "pan rozhodčí" je taktéž jako náš soupeř z Havlíčkova Brodu a ještě za tento tým hraje jeho vnuk. Takové jednání do sportu nepatří a obvzláště ne do mládežnických kategorií!
Ostatní zápasy kluci s přehledem vyhráli a připsali si do tabulky Ligy Vysočiny dalších 6 bodů.
Nejvíce se dařilo Lukáši Dobejvalovi, Tomáši Kučerovi a Lukáši Dobrovolnému.

Naše B družstvo, za které nastupují převážně mladší kluci a minižáci, dokázalo vyhrát dva zápasy a hlavně zápas proti Chrudimi se klukům hodně povedl. Naopak jsme někdy zbytečně vystrašení ze silnějších soupeřů, z čehož pramení až příliš mnoho ztrát míčů a pomalý návrat do obrany má za následek zbytečně vysoké skóre v náš neprospěch. Kluky je ale nutno pochválit, tréninkovou účast mají výbornou a nadšení ze hry je neutuchající.
Opět výborný výkon podával v brance Lukáš Deraha, v poli se nejvíce dařilo Robinu Koudelovi, který se stává tahounem B družstva, Markovi Požárovi, Tomáši Rosovi, a Filipu Čížkovi, který se skvěle prezentoval i v obranných činnostech.

Výsledky:

VM A – VM B 26:1 (12:1)
VM A – Chrudim 16:0 (7:0)
VM A – Havlíčkův Brod 8:15 (2:8)
VM A – TJ Kovofiniš Ledeč n. S. 33:0 (15:0)
VM B – Chrudim 8:5 (4:2)
VM B – Havlíčkův Brod 4:29 (2:12)
VM B – TJ Kovofiniš Ledeč n. S. 16:0 (8:0)

Hráli: VM A: Rohovský Vít (1), Dobejval Lukáš (37), Kučera Tomáš (17), Dobrovolný Lukáš (8), Mička Filip (5), Horký Adam (6), Kuřátko Alex (4), Klapal Štěpán (2), Borkovec Jakub (1), Navrátil Radek (1), Chalupa Martin.
VM B: Deraha Lukáš (1), Koudela Robin (11), Požár Marek (8), Rosa Tomáš (4), Čížek Filip (4), Strýček Jakub (1), Požár Jaroslav, Bradáč Vojtěch, Trifanov Matěj, Kučera Tomáš ml., Švihálek Filip.

Trenéři: Stoklasa David, Živčic Pavol a Petr Kaštan.

David Stoklasa

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020
  • Pracovník_SPOD_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.