Stolním tenistům k postupu blahopřálo vedení města

IMG 3515Velkomeziříčští stolní tenisté postoupili do divize. Podruhé v historii klubu. K dosaženému výsledku jim blahopřálo vedení města.

Družstvo stolních tenistů vybojovalo postup do divize znovu po dvou letech, a to díky dvanácti vítězstvím v řadě. Na úspěchu se podíleli Martin Maštera, Jan Kampas, Slavomír Šoukal, Petr Klíma, ve třech utkáních vypomohl Marek Skryja. Nejlépe si vedl Martin Maštera, který měl 74,67% úspěšnost.

„Měli jsme cíl skončit v první půlce tabulky, nakonec se nám podařilo dosáhnout druhého místa, přičemž první dvě družstva postupovala,“ uvedl Petr Klíma. "Máme tady dobré podmínky pro sportování, zázemí i partu kluků," vyjádřil spokojenost s výsledkem Martin Maštera, který přišel podpořit zdejší družstvo stolních tenistů z Kamenice.

Stolní tenisté ještě vyslovili svoje přání do budoucna, a to v divizi se zabydlet. „Abyste se v ní zabydleli, potřebujete mládež,“ řekl na to starosta Josef Komínek. „S mládeží pracujeme, dvakrát v týdnu s nimi trénujeme,“ potvrdil Petr Klíma

Starosta poté stolním tenistům popřál další dobré výsledky ve vyšší soutěži i úspěch při výchově nástupců.

Martina Strnadová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Jednatel JC_90x140

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.