Remízou skončilo poslední utkání divizní soutěže

fotbal A 11062015Poslední utkání divizní sezony přineslo svižný a důrazný fotbal na obou stranách.

FC Slovan Havlíčkův Brod – FC Velké Meziříčí 1:1 (0:1)


Střelci: 68. Jarosz – 16. Simr
Rozhodčí: Sedláček, Buček, Kolář
Sestavy: FC Havlíčkův Brod – Soukal – Mareš, Polívka, Kubát, Vařejka, Sklenář, Jarosz, Prchal (62. Hejkal), Kavka, Vopršal (46. Štědrý), Míča (86. Tuhý), na lavičce Rezničenko, trenér Zeman.
FC VM – Invald – Bouček, 72. Mucha P., Šimáček, Krejčí – Vyskočil (72. Pokorný), Souček (58. Berka), Smejkal E. (88. Smejkal L.), Durajka, Demeter – Simr, na lavičce Kruba, trenér Smejkal
ŽK: Mareš, Kubát, Kavka – Šimáček, Mucha P., Bouček, Krejčí
Diváci: 210
Nejlepší hráči: Jarosz, Mucha P., Mareš
Již v 1. min se dostal do zakončení po dlouhém pasu Vopršal, Zdeněk Simandl si z jeho střelou poradil. Ve 2. min našel Vopršal před hostující bránou Kubáta, jeho šanci zastavil praporek pomezního. Ve 4. min se po rychlém průniku po křídle Polívky dostal k zakončení Prchal, ale jeho střele chyběla přesnost. V 7. min našel Eda Smejkal nabíhajícího Romana Vyskočila, ten však míč v dobré pozici nezpracoval. V 8. min nebezpečně pronikal k hranici vápna Polívka, jeho akci zakončil odkopem Milan Souček. Ve 12. min kopal Robin Demeter přímý kop z 22 metrů, jeho centr našel hlavu Pavla Simra, ten však domácí bránu netrefil. V 16. min poslal Jarda Krejčí do křídla Robina Demetera, ten se vyhnul dvou skluzům domácích a povedeným centrem našel ve vápně Pavla Simra, který posla hlavou míč do domácí brány 0:1.
Ve 20. min mohlo být pro hosty ještě veseleji, Robin Demeter našel uličkou naběhnutého Pavla Simra, ale ten tváří v tvář domácího Soukala neprostřelil. Ve 24. min rozehrál rohový kop nakrátko Robin Demeter s Jardem Krejčím, po jeho narážečce poslal centr do vápna, na který si naskočil Honza Šimáček, domácí bránu však těsně minul. Ve 27. min po centru z přímého kopu přihrál Roman Durajka hlavou míč na Patrika Muchu, ten domácí bránu hlavou minul. Ve 30. min podnikli domácí rychlý protiútok, střela Vařejky z hranice vápna jen těsně minula horní roh hostující brány. Ve 32. min se po centru Mareše dostal k zakončení hlavou Vopršal, bránu však netrefil. Ve 43. min se dostal k zakončení hlavou po přímém kopu Míča, Zdeněk Simandl si s jeho zakončením poradil. Ve 45. min našel Pavel Simr ve vápně Romana Durajku, ten míč přiklepl volnému Robinovi Demeterovi a trefil jen nohy padajícího Soukala.
Ve druhém poločase domácí přidali na důrazu a od úvodních minut si vytvořili tlak. Ve 46. min trefil Sklenář z přímého kopu zeď. V 50. min se dostal k zakončení Jarosz, s jeho pohotovou střelou si Zdeněk Simandl poradil. V 52. min poslal centr za hostující obranu Míča, míč před nabíhajícím Prchalem na poslední chvíli zachytil hostující golman. V 54. min našel Robin Demeter nabíhajícího Pavla Simra, s jeho hlavičkou si domácí golman poradil. V 61. min se po centru Jarosze dostal k zakončení Míča, jeho hlavička bránu netrefila. V 62. min vystřelil z hranice vápna Míča, Zdeněk Simandl jeho tvrdou střelu na dvakrát zachytil. V 66. min se po průniku Hejkala po křídle a jeho přihrávce ocitl na malém vápně Míča, míč si však nezpracoval. V 68. min procházel středem hřiště Jarosz, na hranici vápna byl zastaven nedovoleně Patrikem Muchou a z následného přímého kopu po přeběhnutí dvou spoluhráčů přes míč trefil horní roh hostující brány 1:1. V 72. min se po přímém kopu Mareše dostal hlavou k zakončení Sklenář, bránu netrefil. V 78. min unikl po křídle Patrik Pokorný, před bránou našel volného Pavla Simra, ten však prázdnou domácí bránu minul. V 85. min našel Michal Bouček nabíhajícího Pavla Simra, ten z hranice vápna bránu opět netrefil. A tak utkání skončilo dělbou bodů, i když hosty mohly mrzet 4 neproměněné tutovky.
Vyjádření trenéra Smejkala: „Jsem rád, že poslední utkání v sezoně naši hráči odehráli na poměrně slušné úrovni, i když v naší hře stále chyběla lehkost a jednoduchost. Neproměněné šance mě sice mrzí, ale domácí si za svůj houževnatý a bojovný výkon, hlavně ve druhém poločase, bod zasloužili."
Jaroslav Mynář

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020
  • Sportoviste_VM_Administrativ

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.