Sportovní centrum Velké Meziříčí zve na narozeninovou oslavu

sporcentrumSportovní centrum oslaví v sobotu 15. září 2018 sedm let od svého otevření. A jako dárek pro všechny zájemce připravilo lekce cvičení zdarma. Cvičit se bude alpinning, spinning, jumping, k vyzkoušení bude cvičení na bosu a plate, posilování na TRX a další.

Akce je zvláště vhodná pro nováčky, kteří dostanou při obsazování volných míst přednost. Od 16.30 jsou připraveny 25minutové bloky cvičení, na které se lze přihlásit dle vlastního výběru. Na závěr se mohou všichni těšit na ukázkovou lekci sebeobrany KRAV MAGA. Už po několik let pořádá centrum úspěšně tuto narozeninovou párty. Ta je specifická tím, že po cvičení následuje společná zábava a rozkrajování a rozdávání narozeninového dortu.

Rezervovat si místo na cvičení lze na recepci Sportovního centra či přes FB stránky centra. Na facebooku nebo na webových stránkách je rozepsaný rozvrh lekcí.

-dm-

plakát

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.