Stolním tenistům se zápasový víkend skvěle vydařil

51842322 325041351459605_586147226405830656_nKonečně se našim družstvům stolního tenisu o víkendu dařilo, body z utkání jsme brali jak ráno, tak i odpoledne. Naprosto vyrovnaný boj byl proti Polné. V odvetném střetnutí zápas nepoznal vítěze.


Divize
ST Velké Meziříčí – Slavoj Polná 9:9
Body: Maštera Martin 3/1, Kampas Jan 2/2, Šoukal Slavomír 2/2, Klíma Petr 1/3
Čtyřhra: Kampas, Maštera
ST Velké Meziříčí – SK Jihlava 10:5
Body: Maštera Martin 4/0, Šoukal Slavomír 2/1, Kampas Jan 2/1, Řikovský Aleš 1/2
Čtyřhra: Klíma, Šoukal
KP 3
ST Velké Meziříčí B – TJ Sokol Černovice 10:1
Body: Holík Vratislav 3/0, Řikovský Aleš 2/0, Skryja Marek 2/0, Buk Martin 1/1
Čtyřhry: Řikovský, Skryja; Buk, Holík
ST Velké Meziříčí B – TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 9:9
Body: Buk Martin 3/1, Skryja Marek 2/2, Holík Vratislav 2/2, Kupka Jiří 1/3
Čtyřhra: Buk, Holík
OP 1
ST Velké Meziříčí C – SK Sokol Lhotky B 15:3
Body: Kupka Jiří 4/0, Holub Štěpán 4/0, Bednář Ivan 3/0, Holík Vratislav 2/2, Kořínek Stanislav 0/1
Čtyřhry: Holík, Holub; Kupka, Bednář
OP 5
ST Velké Meziříčí D – TJ Spartak Velká Bíteš C 3:15
Body: Suchánek Petr 3/1, Bradáč Petr 0/4, Pavelec Radek 0/4, Kališ Pavel 0/4

Po úvodních čtyřhrách, které skončily jednou výhrou a prohrou, to bylo 1:1. Škoda, že dvojice Klíma, Šoukal neproměnila dva mečboly, soupeř toho hned využil a vítězství převrátil na svoji stranu. Do stavu 5:5 jsme výsledek pouze dotahovali. Ve zbývajících dvojhrách se postupně utkání začalo převažovat na naši stranu. Postupné vedení 7:5 a 8:6 Polná zdárně dotahovala. V nerozhodném stavu 8:8 byly na programu poslední dva duely, které rozlomily toto vyrovnané utkání. V prvním z nich nastoupil domácí Kampas a v krásném souboji, kde odvracel i mečboly, nakonec uspěl a vyhrál 3:2 na sety. Ve druhém souboji už byli lepší soupeři a konečný výsledek pečetili na remízu 9:9. Po celkovém shrnutí byla plichta asi spravedlivá. V odpoledním střetnutí proti Jihlavě nás čekal soupeř silnější, kterého jsme nikdy neporazili. Opak se stal pravdou a náš tým dokázal zvítězit poprvé 10:5! Jihlavu eliminovalo zranění jedničky týmu, což se také promítlo v samotném zápasu. Přesto se začátek hostům náramně vydařil, vedení 4:1 bylo pro nás hrozbou. Naštěstí jsme se dokázali vzchopit a postupně výsledek vyrovnat a nakonec otočit na konečných 10:5. Oba dva zápasy nás nejvíc podržel Maštera, který v jednotlivých dvojhrách ničil jednoho soupeře po druhém. Pouze jednou musel skousnout porážku proti jedničce týmu Polné Krčálovi. Po sečtení všech bodů jsme získali šest bodů do tabulky, které snad pomůžou k záchraně divize. Ve stejný den i čas nastoupilo ke svým zápasům i naše rezervní družstvo. V prvním střetnutí kluci deklasovali Černovice, potvrdili roli favorita a pohodlně zvítězili 10:1. Druhý zápas už byl vyrovnaný. Proti béčku Světlé náš tým remizoval 9:9. Po celý zápas jsme výsledek pouze dotahovali. V tomto duelu se dařilo nejvíc Bukovi, který uhrál tři body a stal se nejlepším hráčem domácích. K domácímu zápasu nastoupilo i naše céčko, které v páteční předehrávce přehrálo Lhotky 15:3. Trojice Kupka, Holub a Bednář excelovala a v utkání nepodlehla ani jednou. Družstvo útočí na první místo v nejlepší okresní soutěži. Déčko se utkalo doma proti Velké Bíteši. Suchánek jako jediný náš hráč dokázal bodovat. Ostatní kluci uhráli pár setů ve dvojhrách.
-pk-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.