Minižáci si turnaj v Žeravicích užili naplno

52051122 388383085259123_1609647798582509568_nV sobotu 9. 2. vyrazili zkušenější hráči na turnaj v 6+1 do Žeravic. Turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 6 družstev a hrací systém byl každý s každým 2x 12 minut, kluci zvládli velmi dobře.


Kromě posledního zápasu dostali všichni hráči dostatečnou příležitost ukázat, jaké mají herní kvality a rozhodně nezklamali. Vyhráli jsme přesvědčivě první čtyři zápasy, v posledním utkání jsme remizovali a v konečném součtu skóre jsme byli o jeden gól odsouzeni ke druhému místu. Pro nás jsou i tak kluci vítězové. Chuť hrát, vyhrát a hlavně bojovnost do poslední vteřiny svědčí o velice dobrém charakteru celého družstva. Velice dobrou formu potvrdil Štěpa Fiala, který byl vyhlášen nejlepším hráčem našeho týmu. Ondra Trifanov měl také svůj extra den, i když si neodvezl ocenění pro nejlepšího gólmana turnaje...
Výsledky:

VM

 -

DDM Strážnice 

18:8

   

Žeravice

14:8

   

Holešov

19:8

   

Bystřice p. H.

18:15

   

Horka n. M.

7:7


Sestava: Ondra Trifanov, Danek Červený – Tom Jelínek, Standa Fňukal, Adam Krejčí, Vítek Smejkal, Kuba Kocourek, Ríša Fexa, David Bradáč, Michal Badalík, Štěpa Fiala, Niki Fexa

Přípravka vyrazila v neděli 10. 2. pro změnu na druhou stranu, a to do Příbrami. Na turnaji startovalo celkem 8 družstev, hrálo se každý s každým. Jeden zápas trval 10 minut.
Vyrazili jsme do neznámého prostředí na neznámé soupeře. Už úvodní zápasy nám ukázali, že bude důležité, aby hráči dokázali udržet koncentrovanost po celý zápas. To se nakonec až na pár chvil povedlo. Kluci se hrou bavili, tento turnaj si užívali stejně jako jejich starší spoluhráči z minižáků, kteří je jeli podpořit.
Výsledky:

VM  

Příbram A

23:1

   

Milevsko A

12:4

   

Příbram B

16:0

   

Rokycany    

20:3  

   

Milevsko B

25:0

   

Strakonice

20:6

   

Příbram C

23:0


Sestava: Marťa Jelínek – Tobík Tyl, David Bradáč, Niki Fexa, Danek červený, Pavluša živčic
Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Kaštanová, Martin Krejčí, Jiří Holý
Vlaďka Kaštanová

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.