Hasičky úspěšně zahájily sezonu

DSCN0313Letošní sezonu Litovel ligy CTIF 2019 jsme zahájily v nové sestavě 10. března na halových závodech v Hradci Králové, a to v zastoupení dvou týmů Velkého Meziříčí a jednoho týmu z Mostišť. Útok se běžel ve zkrácené formě – pouze savice, proto byly celkem čtyři pokusy útoku a tři pokusy na štafetě.

Nejlépe se vedlo družstvu Velké Meziříčí „B“, které zvítězilo a odvezlo si tak putovní pohár. V závěsu za nimi skončil tým Velké Meziříčí „A“. Nováčkům z Mostišť se také zadařilo a obsadili 3. místo. Pomyslnou bramborovou medaili získaly ženy z Nové Paky. Mezi muži v konkurenci čtyř družstev zvítězil tým HZS Hradec Králové „A“. Ze zahraničních družstev zavítali do České republiky muži z Chorvatského města Zaprešić.

V tradičním závěrečném rozstřelu změřili své síly ti nejlepší, za muže Michálkovice a HZS Hradec Králové „A“, kde tým HZS „A“ potvrdil své vítězství. V ženském rozstřelu se potkaly naše týmy „A“ a „B“, kde se tentokrát více zadařilo „Áčku“. Další závody nás čekají 13. dubna ve Vlčnově.

Petra Žejšková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Jednatel JC_90x140

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.