Fotbalové áčko porazilo Novou Ves

football-720272TJ Nová Ves – FC Velké Meziříčí 0:6 (0:4). V zápase plném brankových příležitostí FC VM houževnatého soupeře porazil.


Střelci: 7. Simr, 12. Havlík (vlastní), 38. Smejkal, 42. Dolejš, 84. Krejčí, 87. Bouček
Rozhodčí: Nováček, Křenek, Stehlík
TJ Nová Ves – Fuksa – Bureš, Havlík, Krejčí, Novotný T. (46. Nejedlý) – Novotný M., Starý, Šandera J. (46. Košík), Šandera P. (72. Nečas) – Ondřejka, Šandera Jan, na lavičce Bureš, Novotný T. a Novotný P., trenér Nečas
FC VM – Invald – Mucha Z., Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dolejš (58. Bouček), Smejkal (63. Vyskočil), Berka, Durajka, Demeter – Simr (46. Pokorný), na lavičce Simandl, trenér Smejkal. ŽK: Havlík - Krejčí. Diváci: 250
Nejlepší hráči: Šimáček, Dolejš – Novotný M.
Úvod utkání patřil hostům již ve 2. min po rohovém kopu Romana Durajky hlavičkoval Pavel Simr těsně vedle domácí brány. V 5. min rozehráli hosté přímý kop nakrátko, ale střela Robina Demetera byla nepřesná. V 7. min odcentroval Petr Dolejš do vápna a hlavička Pavla Simra se od břevna odrazila za brankovou čáru a tak dorážka Patrika Muchy již jen pojistila vedoucí branku hostí 0:1. V 8. min ztratil ve středu hřiště míč Eda Smejkal, ale domácí rychlý brejk zakončili střelou Starého do Jana Šimáčka. Ve 12. min poslal centr do vápna Petr Dolejš a domácí kapitán si míč nešťastně srazil do vlastní sítě 0:2. Vedení hosty uklidnilo a tak nechali domácím více prostoru po kombinaci. Ve 14. min centroval nebezpečně na zadní tyč P. Šandera, Roman Invald si však s jeho centrem poradil. Ve 21. min nebezpečně vystřelil z hranice vápna Bureš, bránu hostů minul. Ve 23. min se po přímém kopu Robina Demetera a přiklepnutí Zdeňka Muchy dostal k zakončení Jarda Krejčí, trefil jen domácího obránce. Ve 26. min si na přetažený míč naběhl Jan Šandera, ale z ostrého úhlu bránu netrefil. Ve 28. min se domácím podařil rychlý protiútok, střelu Ondřejky vytlačil Roman Invald na rohový kop. Ve 38. min si Eda Smejkal narazil míč s Pavlem Simrem a dorážel míč do prázdné brány 0:3. Ve 42. min se protáhl do vápna Robin Demeter, před bránou našel volného Petra Dolejše a ten upravil na poločasový výsledek 0:4.
Na začátku druhého poločasu obě strany vystřídaly a diváci viděli svižný fotbal s několika brankovými příležitostmi na obou stranách. Své šance však proměnili až hosté když v 84. min dorazil Jarda Krejčí vyraženou střelu Robina Demetera 0:5 a v 87. min se po přihrávce od Romana Durajky prosadil Michal Bouček 0:6.
Vyjádření trenéra Smejkala: "Naši hráči dnes splnili náš cíl, což byla výhra nad houževnatým a bojovným soupeřem. V utkání jsme si připravili dostatek brankových příležitostí, ale v naší hře bylo i dost individuálních chyb, které soupeř nepotrestal."

Jaroslav Mynář

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Jednatel JC_90x140

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.