Město ocení nejlepší sportovce 25. září

IMG 8760Vyhlášení tradiční ankety Sportovec města proběhne v pátek 25. září od 18 hodin ve velkém sále Jupiter clubu. Přinášíme aktuální přehled uchazečů o titul, které nominovala sportovní komise. Dovolujeme si vám připomenout, že ve vnitřních prostorách Jupiter clubu platí povinnost nosit roušku nebo jinou adekvátní ochranu nosu a úst.

 

 Jednotlivci do 12 let:

  • Tobias Šváb, fotbal, FC VM, trenér: Josef Voda
  • Martin Borkovec, házená, TJ Sokol VM, trenér: Pavol Živčic
  • Adam Bednář, hokej, HHK VM, trenér: Lukáš Paták,
  • Petr Pelikán Klára Havlišová, atletika, TJ Sokol VM, trenér: Jan Havliš, kolektiv trenérů atletiky
  • Amélie Mia Bíbrová, lyžování SKI klub VM, trenéři SKI klubu Velké Meziříčí
  • Mikuláš Zedníček, volejbal, Spartak VM, trenér: Štěpán Žaba, Matěj Janák
  • Filip Šiljeg, basketbal, BK VM, trenér: Tomáš Doležal

Jednotlivci do 15 let:

  • Petr Švejda, fotbal, FC VM, trenér: Pavel Mezlík
  • Jakub Strýček, házená, TJ Sokol VM, trenér: David Stoklasa, Radek Buchta
  • Tomáš Neufuss, atletika TJ Sokol VM, trenér: Ladislav Urban
  • Sára Pavlidu, atletika, TJ Sokol VM, trenér: Zuzana Villertová
  • Petr Jašek, hokej, HHK VM, trenér: Libor Mašek
  • Karolína Balejová, lyžování, SKI klub VM, trenér: Petr Záhrobský, Marek Balej
  • Dana Harvey, lyžování, SKI klub VM, trenér: Jakub Malec, tým trenérů SKI klubu VM
  • Robin Strnad, volejbal, Spartak VM, trenér: Štěpán Žaba, Matěj Janák
  • Ondřej Juhas, basketbal, BC VM, trenér: Pavel Kučírek

Jednotlivci do 19 let:

  • Patrik Chalupa, fotbal, FC VM, trenér: Jan Šimáček
  • Lenka Pacalová, házená, TJ Sokol VM, trenér: Vincenc Záviška, Tomáš Partl
  • Ivo Březka, atletika, TJ Sokol VM, trenér: Dana Cahová Harvey
  • Michal Báňa, hokej, HHK VM, trenér: Štěpán Oberreiter
  • Petr Kutlvašr, hasičský sport, SDH VM, trenér: Michal Troščák
  • Sára Strnadová, snowboardcross, Ski klub VM, trenér: Petr Knapp
  • Dominik Medek, volejbal, TJ Spartak VM, trenér: Petr Juda, Ondřej Žaba

Jednotlivci nad 19 let:

  • Martin Puža, fotbal, FC VM, trenér: Libor Smejkal st.
  • Denisa Hladíková, házená, TJ Sokol VM, trenér: Jana Šidlová, Vincenc Záviška
  • Kamil Běhounek, atletika, TJ Sokol VM
  • Tomáš Střecha, hokej, HHK VM, trenér: Karel Vejmelka
  • Radek Coufal, handicap sport, HSC VM, trenér: Jiří Charvát
  • Slavomír Šoukal, stolní tenis, Stolní tenis VM
  • Vít Šimek, volejbal, TJ Spartak VM, trenér: Petr Juda
  • Jiří Studený, basketbal, BK VM, trenér: Tomáš Rapušák, Petr Filla

Družstva do 12 let:

  • mladší přípravka ročník 20011 - 2012, fotbal, FC VM, trenér: Robin Kašpar, Dušan Smejkal
  • mladší žáci, házená, TJ Sokol VM, trenér: Pavol Živčic, Martin Krejčí
  • družstvo 5. třídy (r. 2009), hokej, HHK VM, trenér: Roman Valík
  • mladší žáci, požární sport, SDH VM, trenér: Zdeněk Álló, Zdeněk Kartochvíl, Martin Álló, Jan Šebek
  • žactvo U11, basketbal, BK VM, trenér: Tomáš Doležal

Družstva do 15 let:

  • starší žáci 2004-2005, fotbal, FC VM, trenér: Pavel Mezlík
  • starší žákyně, házená, TJ Sokol VM, trenér: Ilona Závišková
  • starší žákyně, atletika, TJ Sokol VM, kolektiv trenérů atletiky
  • starší žáci 2005-2006, hokej, HHK VM, trenér: Libor Mašek
  • starší žáci, volejbal, TJ Spartak VM, trenér: Michal Janák, Ondřej Žaba
  • žactvo U13, basketbal, BK VM, trenér: Pavel Kučírek

Družstva do 19 let:

  • starší dorost 2000-2001, fotbal, FC VM, trenér: Jan Šimáček
  • starší dorostenky, házená, TJ Sokol VM, trenér: Vincenc Záviška, Tomáš Partl
  • junioři 2000-2002, hokej, HHK VM, trenér: Štěpán Oberreiter
  • družstvo „D", stolní tenis, Stolní Tenis VM, trenér: Petr Klíma, Martin Buk, Petr Suchánek, Vratislav Holík
  • kadeti, volejbal, TJ Spartak VM, trenér: Ondřej Žaba

Družstva nad 19 let:

  • muži „B", fotbal, FC VM, trenér: Libor Švec, Lukáš Machát
  • ženy, házená, TJ Sokol VM, trenér: Jana Šidlová, Vincenc Záviška
  • muži, atletika, TJ Sokol VM
  • muži „A", hokej, HHK VM, trenér: Karel Vejmelka, Miroslav Horký
  • integrovaná boccia, handicap sport, HSC VM, trenér: Jitka Smolíková, Jiří Charvát
  • ženy „Fň", požární sport, SDH VM, trenér: Stanislav Kratochvíl ml.
  • družstvo „A", stolní tenis, Stolní tenis VM
  • muži, volejbal, TJ Spartak VM, trenér: Petr Juda
  • muži, basketbal, BK VM, trenér: Tomáš Rapušák, Petr Filla

Nejlepší trenér:

  • Libor Jedlička, fotbal, FC VM
  • Ivo Dostál, hokej, HHK VM
  • Ladislav Urban, atletika, TJ Sokol VM
  • Michal Janák, volejbal, TJ Spartak VM

Zvláštní ocenění:

A) neaktivní sportovci

  • Stanislav Tvarůžek, házená, TJ Sokol VM
  • Josef Voda, fotbal, FC VM
  • Aleš Svoboda, fotbal, FC VM
  • Stanislav Chylík, střelecký sport, SSK VM Dóza – středisko volného času VM

B) aktivní sportovci

  • Lyžařské a snowboardové družstvo Gymnázia VM

Sportovec mesta 2019 A3 zari

Red.

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS velmez_delnik_dolu
  • Soc. pracovník SPOD -září 2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.