Z prvního turnaje mají žáci házené stříbro

hazena st zaciNový ročník Ligy Vysočiny starších žáků odstartoval v neděli 13. září.V prvním turnaji starší žáci házené skončili druzí.

 

V letošním ročníku bude v kategorii starších žáků hrát sedm družstev. Každé družstvo absolvuje pět turnajů, kde vždy sehraje čtyři utkání.
Na prvním letošním turnaji v Chrudimi jsme zužitkovali dva odehrané turnaje v přípravě, a z kluků sršelo sebevědomí. V prvním utkání jsme si poradili s Chrudimí v poměru 18:10, kdy jsme především díky dobré obraně vedli v poločase 9:2. V utkání se nejvíce činil Alex Cerkal s Petrem Kavkou. V druhém utkání jsme přehráli Nové Veselí B (17:12), i když první poločas jsme vedli jen nejtěsnějším rozdílem a soupeř nás svojí aktivní obranou nutil k chybám. V tomto utkání se dařilo Vojtovi Svobodovi. Další utkání přineslo pěkný souboj s Novým Veselím A. Soupeři jsme nakonec podlehli 15:19. Průběh byl vyrovnaný, ale většinu času jsme tahali za kratší konec. Udělali jsme víc chyb a soupeř je dokázal zužitkovat. Velmi dobrý výkon v tomto utkání podal Štěpán Fiala. V posledním utkání jsme v poklidném tempu přehráli Havlíčkův Brod v poměru 18:13.
Kluky je potřeba pochválit za dobrý kolektivní výkon. Turnaj nám ukázal ještě mnohé chyby, na kterých musíme na trénincích pracovat. Po celý turnaj byl oporou v brance Roman Juhoš.
Sestava a branky: Roman Juhoš - Štěpán Fiala (22), Vojtěch Svoboda (12), Petr Kavka (12), Jan Hnízdil (11), Alex Cerkal (10), Matouš Malec (1), Jakub Mach, trenéři Ladislav Šidlo a Petr Kavka.

Ladislav Šidlo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.