Velmez z Vyškova odjel bez bodů

fotbalVelkomeziříčské áčko si z Vyškova nepřivezlo ani bod, i když podle trenéra svým výkonem mělo alespoň na remízu.

 

MSK Vyškov - FC Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
Střelci: 37. Lahodný. Rozhodčí: Cieslar, Richtár, Mikeska. Sestava MFK Vyškov: Štěpán – Hodinář, Studený, Urbančok, Přerovský, Žoček (46. Lička), Stříž (87. Pazourek), Lahodný, Krejčí J., Jeřábek, Němeček, na lavičce Krejčí T., Minařík, Novotný. Sestava FC VM: Invald – Vyskočil, Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dolejš (46. Mucha Z.), Smejkal, Berka (68. Kratochvíl), Šuta (74. Pokorný), Demeter – Simr na lavičce Simandl, trenér Smejkal. ŽK: Krejčí J. 2x, Hodinář, Přerovský. Diváci: 256. Nejlepší hráči: za domácí Hodinář a trojce rozhodčích, za hosty Vyskočil.
Lépe do utkání vstoupili hosté a už v 5. min po rohovém kopu Petra Dolejše hlavičkoval Patrik Mucha těsně vedle domácí brány. V 7. min našel Robin Demeter ve vápně Pavla Simra, domácí obrana odvrátila nebezpečí na další rohový kop. Robin Demeter našel opět hlavičku Patrika Muchy, ale ten v záklonu bránu netrefil. V 10. min zahrozili domácí, po dlouhém nákopu a zákroku Romana Invalda se k míči dostal Stříž, trefil odkrytou bránu, ale Patrik Mucha míč na brankové čáře vyhlavičkoval. V 16. min zahrával po faulu na Lukáše Berku, přímý volný kop z 22 m Robin Demeter, jeho střelu přes zeď Štěpán zachytil. V 20. min hledal Jarda Krejčí před bránou Pavla Simra, domácí obrana míč odvrátila do bezpečí. Ve 27. min posla míč za obranu Radim Šuta, domácí obránce míč odkopl před nabíhajícím Robinem Demeterem. Ve 31. min našel Roman Vyskočil naběhnutého Pavla Simra, toho v pokutovém území atakoval obránce, ale rozhodčí jeho zákrok jako nedovolený neposoudil. Ve 35. min přihrál Pavel Simr nabíhajícímu Robinovi Demeterovi, ale ten domácího gólmana nepřekonal. A tak se opět v praxi ukázalo staré fotbalové přísloví, nedáš dostaneš. Domácí podnikli rychlý protiútok, obrana hostů odvrátila míč na rohový kop, Hodinář našel ve vápně Lahodného, a ten hlavou trefil míč do brány hostů 1:0. Ve 41. min mohl po přihrávce od Jardy Krejčího vyrovnat Pavel Simr, ale domácí bránu těsně minul. V nastavení zahrozili domácí z dalšího rohového kopu Hodináře, s hlavičkou Žočka si však Roman Invald poradil. A tak odcházeli do kabin spokojenější šťastnější domácí, když hosté svoje šance proměnit nedokázali.
Ve druhém poločase už diváci moc fotbalové krásy neviděli. Domácí se soustředili na obranu a hosté se jen těžko proti ní prosazovali, když se k tomu přidala ještě trojice rozhodčích, bolelo nejednoho z přihlížejících fotbalové srdce. V 53. min našel Studený ve vápně Ličku, ten však míč špatně trefil a bránu neohrozil. V 61. min rozehrál přímý volný kop Hodinář na zadní tyč, Krejčímu chybělo k zakončení pár cm. V 68. min nebezpečně vystřelil Lička, Roman Invald vyrazil jeho střelu na rohový kop. V 69. min našel Eda Smejkal před bránou Robina Demetera, ten však z první domácí bránu překopl. V 77. min zahrozil z přímého kopu Hodinář, jeho centr na zadní tyč jen těsně minul hostující bránu. V 89. min obdržel druhou žlutou kartu a následně červenou domácí Krejčí, po zásahu AR1, hlavní rozhodčí červenou kartu odvolal a nechal pokračovat v utkání. V 90. min trefil Robin Demeter z přímého kopu břevno domácí brány a i když rozhodčí signalizoval nastavení 3 min za ošetřování, zdržování a komedii s kartami, nakonec po necelých dvou min zápas ukončil.
"Nerad se vyjadřuji k výkonu rozhodčích, ale co dnes trojce sudích na hřišti předváděla, bylo chvílemi k smíchu a bohužel i k pláči. Odjeli jsme dnes z Vyškova bez bodového zisku, i když by remíza tomuto utkání po jeho průběhu slušela. Na závěr bych chtěl poděkovat skupince našich fanoušků za jejich podporu," zhodnotil trenér Libor Smejkal.

Jaroslav Mynář

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.