Město hledá šéfredaktora/šéfredaktorku

pexels-fauxels-3183197Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici ŠÉFREDAKTOR/KA (odbor školství a kultury).

Šéfredaktor/ka zajišťuje, koordinuje a kontroluje vydávání a distribuci radničního tisku, připravuje články, zprávy a reportáže. Podrobnější informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zaslat nejpozději do pátku 24. února do 12 hodin. Pro bližší informace můžete kontaktovat vedoucí odboru školství a kultury Pavla Stupku (tel.: 566 781 030, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Tina Kárníková

Šéfredaktor SlideShow_copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Město hledá Šéfredaktora/Šéfredaktorku
  • Město hledá vedoucí/ho odboru obecního živnostenského úřadu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.