Město hledá referenta územního a stavebního řádu

laptop-3196481 1920_2_copyTajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka odboru výstavby – referenta územního a stavebního řádu.

Úředník ponese odpovědnost za řádný výkon věcí spadajících do působnosti stavebního úřadu podle stavebního zákona. Jedním z požadavků na uchazeče je nejméně vyšší odborné vzdělání stavebního nebo technického směru. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do 30. března do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru výstavby a územního rozvoje Antonín Kozina, tel.: 566 781 200.

Zuzana Najtová

Inzerat vystavba_2021_slideshow_740x490

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.