Město přijme redaktora

entrepreneur-593378 1920Město Velké Meziříčí hledá vhodného uchazeče na pracovní pozici redaktor/redaktorka.

Redaktor se podílí na tvorbě tištěného i webového Velkomeziříčska. Jeho stěžejním úkolem je publicistická činnost, psaní článků, iniciativní pořizovaní reportáží včetně grafických i fotoreportérských činností. Mezi dílčí úkoly patří správa webu a sociálních sítí. Výhodou pro budoucího zaměstnance je délka pracovního poměru na dobu neurčitou s možností nástupu ihned. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do 18. června do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru školství a kultury Pavel Stupka, tel.: 566 781 030.

Zuzana Najtová

Redaktor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.