Město hledá účetní

calculator-428294 1920Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlásil veřejnou výzvu na pozici účetní odboru finančního (hospodářská činnost).

Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou s možným termínem nástupu ihned. Mezi hlavní úkoly patří vedení účetnictví hospodářské činnosti na úseku správy bytového a nebytového fondu, platební styky s bankou, fakturace. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zaslat nejpozději do 10. prosince do 12 hodin. Pro bližší informace můžete kontaktovat vedoucí odboru finančního Ing. Pavlu Pólovou (tel.: 566 781 140, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Zuzana Najtová

Inzerat ucetni_2021_slideshow_740x490_copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.