Tetička ani Jan Čenský diváky nezklamali

tetickaVyprodaná situační komedie Simona Williamse byla třetím divadelním představením podzimní sezony v Jupiter clubu. Diváci se mohli těšit na skvělý výkon Jana Čenského a Miroslavy Pleštíkové v hlavních rolích hry Polib tetičku aneb Nikdo není bez chyby.

Jan Čenský si zde zahrál dvojroli nesmělého statistika Leonarda a skvělé spisovatelky románů pro ženy. Děj anglické komedie vyprávěl o nesmělém muži po rozvodu, žijícím s pubertální dcerou a otcem v malém bytě, který se ve volných chvílích a pro přivýdělek věnuje psaní románů pro ženy. O strastiplné cestě knihy mužského autora na trh ve vydavatelství, které razí heslo „Ženy ženám“.

V ději nechyběl humor a milostná zápletka skončila happyendem. Shrnuto slovy feministky a nakladatelky Herriety v okamžiku, kdy Leonardovi na závěr skončila v náručí: „Nikdo není dokonalý!“

-jik-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.