Kdo je nominován na nejlepšího sportovce města

IMG 2966Vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2018 proběhne v pátek 22. března od 18 hodin ve velkém sále Jupiter clubu. Zde je seznam nominovaných v kategoriích jednotlivců i družstev.

 

 

Jednotlivci

kategorie do 12 let bez pořadí (ročník narození 2006 a mladší)

Jakub Doležal, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, kolektiv trenérů atletiky

Marek Balej, alpské lyžování, Ski klub Velké Meziříčí, trenér Marek Balej

Vendula Pospíšilová, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Ilona Závišková

Matěj Janák, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér Michal Janák, Ondřej Žaba

Ondřej Vala, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Josef Voda

Tereza Martincová, sportovní lezení, Lezu v Mezu, trenér Milan Salaš

Filip Šiljeg, basketbal, BK Velké Meziříčí, Pavel Kučírek

Ondřej Valík, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Roman Valík

 

kategorie do 15 let (ročník narození 2003–2005)

Petr Vokoun, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Ondřej Rosa

Petr Malec, handicap sport, HSC Velké Meziříčí, trenér Jiří Charvát

Dana Harvey, skicross, Ski klub Velké Meziříčí, trenér Ivo Doležal – skicross, Tomáš Malec – alpské disciplíny

Radek Navrátil, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři David Stoklasa, Radek Buchta

Matouš Špaček, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér Ondřej Žaba

Josef Pacal, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Pavel Mezlík

Adéla Bajerová, sportovní lezení, Lezu v Mezu, trenér Milan Salaš

Filip Sýkora, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér Tomáš Doležal

Jiří Dobrovolný, požární sport, SDH Lhotky sport, trenér Jiří Kaman

Šimon Zdvihal, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Libor Mašek

 

kategorie do 19 let (ročník narození 1999–2002)

Mike Aminu Abu, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Ladislav Urban

Sára Strnadová, snowboardcross, Ski klub Velké Meziříčí, trenér Michal Hanko

Markéta Pospíšilová, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Vincenc Záviška

Jakub Němec, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Ondřej Žaba, Petr Juda

Matěj Sysel, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Václav Chalupa

Michal Báňa, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Karel Vejmelka

 

kategorie nad 19 let (ročník narození 1998 a starší)

Ladislav Urban, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí   

Martin Maštera, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí

Vítězslav Večeřa, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Ladislav Šidlo, Michael Bezděk

Marek Slavík, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Juda, Daniel Kasan

Pavel Mezlík, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Libor Smejkal st.

Matěj Vrtal, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenéři Tomáš Rapušák, Petr Filla

Jiří Štourač, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Roman Vondráček

 

Družstva

kategorie do 12 let bez pořadí (ročník narození 2006 a mladší)

starší chlapci přípravka, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, kolektiv trenérů atletiky

minižáci, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Petr Kaštan, Vlaďka Kaštanová, Martin Krejčí, Jiří Holý

starší přípravka, ročník 2007, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Josef Voda

žactvo U12, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér Pavel Kučírek

mladší žáci, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér Lenka Jágriková

 

kategorie do 15 let (ročník narození 2003–2005)

starší žákyně, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, kolektiv trenérů atletiky

družstvo „D“, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí, trenéři Petr Klíma, Martin Buk

žactvo, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Ilona Závišková, Pavol Živčic, Pavel Strašák, Petr Kavka

starší žáci, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Vašíček, Michal Janák, Ondřej Žaba

starší žáci, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenéři Pavel Mezlík

BK VM U15, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenéři Pavel Kučírek, Tomáš Doležal

                                           

kategorie do 19 let (ročník narození 1999–2002)

starší dorostenky, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Vincenc Záviška, Andrea Kuřátková

junioři, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Juda, Daniel Kasan, Ondřej Žaba

starší dorost, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Václav Chalupa

starší dorost, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Karel Vejmelka

dorostenky, požární sport SDH Velké Meziříčí, trenér Stanislav Kratochvíl ml.

 

kategorie nad 19 let (ročník narození 1998 a starší)

muži II. liga, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí         

družstvo curlerů, handicap sport, HSC Velké Meziříčí, trenér Jiří Charvát

družstvo „A“, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí

                                           

Muži

házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Ladislav Šidlo, Michael Bezděk

muži, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Juda, Daniel Kasan

Á tým, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Libor Smejkal st.

muži „A“, hokej, HHK Velké Meziříčí, Roman Vondráček

 

Nejlepší trenér – bez pořadí

Jan Havliš, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí

Ilona Závišková, házená, TJ Sokol Velké

Pavol Živčic, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí

Ondřej Žaba, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí   

Robin Kašpar – mladší přípravka, fotbal, FC Velké Meziříčí

Ivo Dostál, hokej, HHK Velké Meziříčí

 

Galerie odchovanců/trenérů

současný oddíl

Martin Janíček, HC Robe Zubří

Ivana Salašová, DHK Zora Olomouc – MOL liga

Filip Svoboda, HC Robe Zubří

Vojtěch Drápela, SK KP Handball Brno

Filip Mička, TJ Sokol Žďár nad Sázavou

Vojtěch Svoboda, HC Robe Zubří

Štěpán Fiala, HC Robe Zubří

Martin Kryštof, Jihostroj České Budějovice

Marek Zmrhal, VK Karlovarsko

Patrik Indra, Dukla Liberec

Michal Hrazdira, Volejbal Brno

Daniel Římal, Volejbal Brno

Luboš Pospíchal, Volejbal Brno

Vít Jakubec, Volejbal Brno

Miroslav Bláha, VSC Zlín

Zdeněk Málek, VK Karlovarsko

Roman Starý, FC Vysočina Jihlava

Sebastian Zmrhal, FC Vysočina Jihlava

Adam Staněk, FC Zbrojovka Brno

Václav Dobrovolný, FC Vysočina Jihlava

Daniel Raus, FC Vysočina Jihlava

Štěpán Šimánek, FC Vysočina Jihlava

Hana Pavlasová, SK Slavia Praha

Marek Malata, FC Vysočina Jihlava

Mirek Malata, FC Vysočina Jihlava

Filip Vošmera, FC Vysočina Jihlava

Adam Jágrik, FC Vysočina Jihlava

Libor Smejkal mladší, FC Vysočina Jihlava

Ladislav Němec, FC Vysočina Jihlava

Zdeněk Veselý, Grassroots trenér OFS Žďár nad Sázavou

Roman Invald, FC Vysočina Jihlava

Theodor Gebre Selassie, Werder Brémy

Pavel Zacha, NHL New Jersey Devils

Jan Brož, Dukla Jihlava

Roman Kadela, HC Moravské Budějovice

Petr Slabý, Kometa Brno

David Homola, Oceláři Třinec

Miroslav Juda, Dukla Jihlava

Martin Barák, Dukla Jihlava

Jaroslav Juda, Dukla Jihlava

Ondřej Broža, Dukla Jihlava

 

Zvláštní ocenění

Stanislav Tvarůžek, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí

Miroslav Buchta, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí

Jiří Pálka, Ski klub Velké Meziříčí

Jakub Hejl, Freestyle mountain bik, Sk8 Velké Meziříčí

Petr Juda, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí

Zdeněk Parkan, fotbal, FC Velké Meziříčí

Jaroslav Hamr, hokej, HHK Velké Meziříčí

Stanislav Hamr, hokej, HHK Velké Meziříčí

Jaroslav Vodička, hokej, HHK Velké Meziříčí

 

Nominace i s přehledem sportovních úspěchů:

pdfSportovec_mesta_2018.pdf

Pozvánka

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.