Muži v posledním zápase sezóny padli v Ivančicích

Házená VM_MužiHK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí 39:29 (22:13)

2. liga mužů Morava Jih – 22. kolo

K poslednímu zápasu letošní sezony nastoupili muži na palubovce Ivančic, odkud se body opravdu nevozí. My k zisku bodů měli ale obrovskou motivaci, jelikož v případě dvoubrankové výhry jsme mohli domácí celek vystřídat na bronzové pozici.
Tomu ale domácí nechtěli nechat dopustit a od úvodu na nás doslova vletěli. Naše nezformovaná obrana nebyla schopna bránit kombinace domácích. A když ano, tak jen za cenu faulu. Častá vyloučení v úvodu nás naprosto srážela do kolen. Domácí si tak rychle vybudovali náskok (11.min. 10:4). A když o několik minut později viděl po 3. vyloučení červenou kartu Bezděk a o chvíli později i Lečbych, tak to s námi již nevypadalo vůbec dobře. Domácí tak v klidu navyšovali svůj náskok až do poločasového stavu 22:13.
Ve druhé půli dostala možnost se více předvést naše lavička, jelikož zápas byl už víceméně rozhodnutý. Kluci se své šance zhostili poměrně dobře a zvládli do 47. minuty korigovat na 30:24. Konec ale zase patřil domácím, kteří si již nechtěli připustit závěrečné komplikace a zaslouženě zvítězili rozdílem 10 branek.

Naše mužstvo tak zakončilo letošní putování druholigovou soutěží na pěkném 4. místě, kdy jsme v jarní části dokázali poskočit o 2 příčky nahoru oproti zimní pauze. Zopakovali jsme tak umístění z loňského ročníku a potvrdili jsme tak, že máme na to hrát na špici druholigových soutěží!!!! Teď nás čeká zasloužená pauza, po které bude následovat letní příprava před vstupem do další sezóny.

7m hody: 0/0:5/6, vyloučení 7:4, Červené karty 1:2, diváků 160
Sled branek: 4:1, 7:2, 10:4, 12:6, 15:8, 19:10, 22:15, 27:18, 30:24, 34:27, 39:27, 39:29

Sestava a branky: Ondřej Poul, Libor Kotík – Pavel Strašák (9/5), Pavel Roub (5), Vítězslav Večeřa (5), Jiří Kaštan (4), Pavol Živčic (3), Jan Lečbych (1), Jakub Bezděk (1), Dominik Buchta (1), David Kubiš, Tomáš Pažourek, Kamil Babáček, Filip Macoun, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva: Michael Bezděk