Zájemci o tanec mají za sebou první lekci

IMG 5500Taneční kurzy v Jupiter clubu včera začaly první lekcí pro mládež a poté i pro dospělé, pokročilé tanečníky. Účastníky během nich čekají i dvě prodloužené.

Tanec je dobrý důvod, jak být spolu... Takovými slovy přivítala mladé tanečníky lektorka tanečních kurzů v Jupiter clubu Vlasta Buryanová z brněnské Taneční školy Starlet. A hostitel, ředitel Jupiter clubu Milan Dufek mladým připomněl, že jsou v těch nejlepších rukou, neboť Vlasta Buryanová vychovala stovky tanečníků, z nichž mnozí se stali i profesionály.

Ale nejenom o tanci jsou zmiňované kurzy, mladí se v nich učí i základům společenského chování. Obojí pak mohou předvést rodičům, rodinným příslušníkům a kamarádům na dvou prodloužených - bílé a barevné. Ty letošní proběhnou 9. listopadu a 7. prosince.

-mars-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.