Na Valachách to vyšlo

P1840175HC Bobři Valašské Meziříčí – HHK Velké Meziříčí 1:2 (0:0, 1:2, 0:0). Branky a nahrávky: 28. Sviták (Romančík) – 24. Doležal (Strnad, Slabý), 25. Trnka.

Vyloučení 3:6, využití 0:0, v oslabení 0:0, střely na branku 32:32, diváci 243, rozhodčí: Kapitanov – Konvička, Klimek.

Chaloupek (Juda J.) – Slabý, Ambrož, Kabelka, Trnka, Vlašín, Kochánek – Strnad, Juda M., Doležal – Meluzín, Křenek, Juráň – Šantora, Burian, Vedral – Kuba, Horký.
Trenéři: Adam, Novák

V devátém druholigovém kole jsme po těsné prohře v okresním derby ve Žďáře nad Sázavou zajížděli k "meziříčskému derby" do ValMezu. Vyrovnané utkání se nám podařilo rozhodnout dvěma góly během minuty na začátku druhé třetiny. Domácí dókázali pouze snížit. Do Velkého Meziříčí tak vezeme veledůležité tři body!

Lukáš Novák (HHK Velké Meziříčí): Věděli jsme, že je to důležité utkání, a tak jsme k tomu i přistoupili. Od začátku jsme, myslím, byli lepším týmem a vytvářeli jsme si i spoustu šancí, ale proměnili jsme jen dvě. Podržel nás gólman. Domácí hráli velice dobře a bylo to těžké utkání, ale všichni to odmakali celých 60 minut. Domácí ke konci samozřejmě tlačili, ale vítězství jsme uhájili. Teď jedeme do Havlíčkova Brodu a dobře se připravíme. Chceme bodovat i tam.

Program mistrovských zápasů mužů v tomto týdnu:
Středa 25.10.2023 BK Havlíčkův Brod – HHK Velké Meziříčí, začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Havlíčkův Brod)
Sobota 28.10.2023 HHK Velké Meziříčí – HC AZ Havířov, začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)