V Novém Jičíně hokejisté ani na podruhé neuspěli

P1840175HK Nový Jičín – HHK Velké Meziříčí 5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
Góly a asistence: 02:32 Matěj (Gřesík, Gebauer), 10:57 Gebauer (Hruška, Sluštík), 29:27 Konečný (Matěj, Maliník), 31:37 Flok (Sluštík, Gebauer), 34:38 Flok (Holaň) – 58:57 Krajč (Juda M., Lašák).

Sestava HK Nový Jičín:
Šimonů (Hořejší) – Gřesík, Báchor, Hruška, Holáň D., Dudáš, Holáň J., Homola – Zdeněk, Maliník, Konečný, Sluštík, Olesz, Flok, Hilšer, Škarka, Matěj, Handl, Berka, Gebauer.
Trenér: Dostál

Juda J. (Juda P.) – Slabý, Ambrož, Trnka, Lašák, Kochánek, Dolníček, Svoboda, Vlašín P. – Strnad, Juda M., Krajč – Juráň, Křenek, Handl – Vedral, Burian, Kotrba – Kuba, Šantora, Horký.
Trenéři: Novák, Adam.

Vyloučení: 4:4, využití: 0:1, v oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Kapitanov – Bartek, Veselý.
Střely na branku: 41:31 (11:7, 16:10, 14:14)
Statistiky brankářů:
Šimonů (NJN) – 96,77 % - 30 zásahů – 60 min.
Juda J. (HHK) – 87,80 % - 36 zásahů – 60 min.
Diváci: 486

Poslední venkovní utkání kalendářního roku 2023 jsme nezvládli. V Novém Jičíně jsme ani podruhé v sezóně nedokázali bodovat. Jedinou branku Velkého Meziříčí vstřelil minutu před koncem utkání Samuel Krajč.

Hodnocení utkání trenérem Lukášem Novákem: Naše vstupy do zápasu jsou špatné, hlavně venku to musíme radikálně zlepšit. Prohrávat 2:0 s tak kvalitním týmem jako je Jičín je těžké. Bohužel jsme dvě třetiny byli úplně neškodní a soupeři jsme vůbec nekladli odpor, takhle se o body nehraje. Třetí třetina z naší strany byla už lepší, ale to už se zápas jen dohrával. Musíme se zaměřit na chyby, které děláme. Pořádně potrénovat a dobře se připravit na zápas s Technikou, která se zvedá.

Program mistrovských zápasů mužů v tomto týdnu:
Středa 20.12.2023 HHK Velké Meziříčí – Technika Hockey Brno, začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)