Reprezentace na velkomeziříčském ledě porazila Slovensko

P1860659Ve středu od 18 hodin okusil velkomeziříčský zimní stadion atmosféru mezinárodního utkání. V rámci přípravy na blížící se mistrovství světa U18 změřily své síly reprezentace České republiky a Slovenska. Utkání přihlíželo 853 diváků.

Po státních hymnách obou rivalů vhodil úvodní buly starosta Velkého Meziříčí Alexandros Kaminaras a pak už začal boj na ledě. Zaplněné hlediště velkomeziříčského zimního stadionu čekalo na první gól až do druhé poloviny třetí třetiny. Nakonec se hokejisté České republiky radovali z vítězství 3:0. Ani Slováci nevyšli naprázdno. Branku vsítili v exhibičním prodloužení.

Po skončení utkání pak starosta Kaminaras předal ocenění nejlepším hráčům utkání.

Dnes od 16 hodin se na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí odehraje odveta.