Mladší žáci porazili Náměšť nad Oslavou

18Sobota – 11.12.2021
HHK VM – TJ Náměšť nad Oslavou 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

Góly a asistence HHK VM: 14:26 Černý, 21:48 Černý (Valík), 38:35 Martinec, 50:28 Valík (Martinec), 56:44 Valík (Černý), 58:16 Černá
Sestava HHK Velké Meziříčí: Chylík – Antalíková, Černý, Tesař, Martinec, Karásková, Černá, Vrábel, Kopřiva, Šafránek, Valík, Bednář.
Sestava TJ Náměšť nad Oslavou: Novák – Škula, Kanta, Pospíšil, Komárek, Šoltéz, Pelikán, Sázavský Lukáš, Kazatel, Otruba, Sázavský Michal
Rozhodčí: Bíbr, Báňa
Vyloučení: 14:6, využití: 1:1, oslabení: 2:0
Diváci: 30
Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: utkání se nám vůbec nepovedlo. Špatným přístupem hráčů k utkání jsme se protrápili celým utkáním. Nepracovali jsme jako tým a naše hra postrádala kombinaci, smysl, ale hlavně motivaci hráčů do utkání. Výsledek mluví v náš prospěch, ale předvedená hra nikoli.

Mladší žáci v souboji o první místo v tabulce prohráli s Duklou Jihlava
Neděle – 12.12.2021
HC Dukla Jihlava – HHK VM 9:4 (4:2, 1:2, 4:0)
Góly a asistence HHK VM: 13:37 Valík, 14:14 Bednář (Martinec), 28:48 Černý (Valík), 39:10 Valík (Černý)
Sestava Dukla Jihlava: Zvěřina – Matulka, Pospíšil, Trupl, Staněk, Hlavínek, Jarda, Kubišta, Hrubý, Jurný, Lexa, Amcha, Stupka, Kožich
Sestava HHK Velké Meziříčí: Chylík – Kopřiva, Vrábel, Antalíková, Karásková, Černý, Valík, Šafránek, Martinec, Tesař, Černá, Bednář
Rozhodčí: Mejzlík, Štorek
Vyloučení: 4:10, využití: 2:0, oslabení: 1:0
Diváci: 33
Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: v neděli nás čekal kvalitní soupeř, který je vybaven kvalitními individuálními činnostmi. Snažili jsme se na toto utkání dobře hráče naladit a připravit, což se nám dvě třetiny dařilo a domácí Duklu hodně trápili. Do závěrečné části hry jsme nastupovali s tím uhrát co nejlepší výsledek v utkání, ale to se nám nepovedlo. Dukla nás v závěrečné třetině přehrála a rozhodla utkání. I přesto musím svému týmu poděkovat za předvedený výkon.