Něco končí, něco nového začíná... Deváťáci se loučili se základkou
Zveřejněno 25. 6. 2026 13:40
Konec školního roku, poslední vysvědčení, dva měsíce prázdnin a pak nová střední škola a další životní etapa před sebou. Takový pocit zažili ve středu 24. června deváťáci z modré základní školy.
Žáci 9. A a 9. B Základní školy Školní se loučili v Jupiter clubu se školou, spolužáky i svými pedagogy. Dostali vysvědčení, poděkovali učitelům a předvedli rodinám a kamarádům připravený program.
Ředitel školy Petr Blažek i starosta města Alexandros Kaminaras jim popřáli hodně zdaru v dalším studiu i životě. A starosta projevil přání za celé Velké Meziříčí, aby se po skončení studií opět vrátili nazpět do svého města.
Martina Váchová