Deváťáci ze ZŠ Sokolovská se rozloučili se svou školou

IMG 8660_kopie_copyPoslední týden školního roku tradičně patří rozloučení s deváťáky. V úterý 23. června se se svou základní školou rozloučili žáci ZŠ Sokolovská. Slavnostní podvečer patřil absolventům tříd 9. A a 9. B, kteří se vydávají vstříc nové životní etapě.

Popřát jim mnoho úspěchů do dalšího studia i osobního života přišli rodiče, příbuzní, kamarádi i pedagogové v čele s ředitelkou školy Hedvikou Kopečnou. Nechyběli ani starosta města Alexandros Kaminaras, místostarosta Martin Kaman a vedoucí odboru školství a kultury Pavel Stupka.

Součástí slavnostního programu bylo předání posledního vysvědčení ze základní školy i krátká vystoupení jednotlivých tříd. Deváťáci si připravili program, kterým pobavili všechny přítomné a za své výkony si vysloužili potlesk.

-ta-

Nejbližší události

Zobrazit kalendář akcí
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.