Olympiáda základních škol prověřila nové sportoviště města

olympiada webOlympiádu základních škol ve Velkém Meziříčí vyhrála ZŠ Školní. Druzí byli žáci z Oslavické, která letos sportovní klání pořádala, a bronzová skončila ZŠ Sokolovská.


Smíšená družstva chlapců a dívek šestých až devátých ročníků se letos utkala v kolektivních sportech, jako jsou streetball, plážová házená, malá kopaná, přehazovaná a odbíjená na nových hřištích s umělým povrchem a s pískem vedle základní školy na Oslavické. Šlo tak o vůbec první akci na novém sportovišti města, které může využívat i veřejnost.
Pořadatelská základní škola Oslavická připravila odměny pro vítěze v podobě pohárů a keramických medailí, jež vytvořili sami žáci v hodinách výtvarné výchovy. Děti ze školní družiny navíc zpestřily sportovní dopoledne svým vystoupením. Inspirující pro některé zájemce mohla být i ukázka bojových sportů.
Martina Strnadová

Foto: Martina Strnadová, Ivana Hladíková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.